Mes suprantame iššūkius ir sunkumus su kuriais susiduria veislynai dirbdami sunkų, bet labai svarbų darbą – veisdami šunis atitinkančius standartą, bei siekdami išsaugoti esamų veislių fenotipą, charakterį bei darbines savybes. Siekdami skatinti atsakingą veisimą, mes turime specialų kainų pasiūlymą Jums.

PASIŪLYMAS VEISLYNAMS

Suprasdami visus iššūkius ir problemas su kuriomis susiduria veislynai, VOM Baltics turi specialų kainų pasiūlymą Jums – kurie labai daug dirba ir stengiasi tam, kad mes turėtume galimybę įsigyti mums labiausiai patinkančios ir tinkančios veislės šuniuką.

Norėdami gauti VOM Baltics pasiūlymą veislynams susisiekite su mumis.

GAUKITE VOM BALTICS PASIŪLYMĄ VEISLYNAMS

TINKAMA MITYBA – PUIKIAI ŠUNS KONDICIJAI

Visi kurie dalyvauja su savo šunimis parodose, varžybose ar medžioklėse supranta, kad norint pasiekti aukščiausius rezultatus tinkama mityba yra tokia pat svarbi, kaip ir kasdieninis darbas su šuniu. VOM Active ir VOM Taste serijos užtikrins puikią jūsų augintinių kondiciją, kad ir kokia veikla užsiimtumėte.

VOM ACTIVE
VOM TASTE

ŠUNINGOMS KALĖMS IR ŠUNIUKAMS

Šuningų kalių mityba nėštumo ir laktacijos periodu yra labai svarbi. Nėščias ar maitinančias kales bei šuniukus nuo 4 savaičių amžiaus mes rekomenduojame šerti VOM Puppy maistu, kuris užtikrina pilnavertę ir nesudėtingą mitybą. Šeriant savo vadą VOM maistu sumažės šuniukų išlakamo vandens kiekis, nes mėsa narūaliai iš savęs turi daug vandens ir nesipučia skrandyje, dėl to sumažės balučių ir kakučių krūvėlių kiekiai.

VOM PUPPY

VETERANAMS

Senjorai yra ypatingi šunys davę pradžią daugumai šiandieninių laimėtojų, dėl to jie nusipelno tik pačios geriausios priežiūros, kad kuo ilgiau galėtų džiuginti savo šeimininkus. VOM Digestive serija skirta vyresniems, linkusiems svorio priaugti šunims, ji taip pat tinka veteranams kuriems dažnai pasitaiko vidurių užkietėjimas.

VOM DIGESTIVE