Puppy_LT_Brochure_BG_Cover_edited.jpg

VOM PUPPY

NATŪRALI ILGO GYVENIMO PRADŽIA

Gal jūsų šuniukas ir neatrodo kaip plėšrūnas, bet visa jo virškinimo sistema ir metabolizmas iki šiol pritaikyti virškinti ir įsisavinti termiškai neapdorotą mėsą. Mūsų pašaras sukurtas patenkinti visus augančio šuniuko mitybos poreikius ir yra gaminamas išsaugant visas maistingąsias šviežios mėsos bei kitų sudedamųjų dalių savybes.
VOM_og_Hundemat_logo-01.png
„PUPPY“

Šunų jaunikliams iš prigimties tinka mėsiška mityba. „PUPPY“ gaminamas iš vištienos mėsos, kaulingos vištienos mėsos su oda, galvijų skrandžių, lašišos, virtų kiaušinių ir galvijų kepenų, maistą papildant vitaminais ir mineralais. Šis mišinys yra puiki sveiko ir ilgo šuns gyvenimo pradžia.

 

Šuniuką pratinti prie „PUPPY“ galima pradėti nuo maždaug 4 savaičių amžiaus ir duoti ėdalą vieną arba kartu su kitu jaunikliams skirtu ėdalu, kol šunelis baigs augti. Kol jaunikliai dar maitinasi motinos pienu ir norima juos pratinti prie šunų ėdalo, labai svarbu jį įvesti pamažu. Iš pradžių leiskite jaunikliams tik paragauti. Duokite nedidelį kiekį ėdalo, šiek tiek praskiedę vandeniu.

 

Kiek maisto duoti?

Remkitės žemiau pateiktomis kiekio rekomendacijomis ir koreguokite vėliau. Pateiktos rekomendacijos yra tik orientacinio pobūdžio – visi šuniukai skirtingi ir standartinio kiekio nėra. Tokio paties dydžio ar tos pačios vados šuniukai gali maitintis labai skirtingai. Suėdamo maisto kiekis taip pat skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, streso ir aktyvumo lygio. Šuniukas turi būti normalaus kūno sudėjimo ir nepriaugti per daug svorio.

 

Nebūtina aklai vadovautis šuniuko svoriu ar prognozuojamu suaugusio šuns svoriu. Apskaičiavimai tik padeda susiorientuoti, kada ėdalo kiekis turi būti mažinamas.

 

  • Kai jauniklis sveria iki 40 % prognozuojamo suaugusio šuns svorio: ėdalo duokite apie 4-5 % dabartinio šuns svorio.

  • Kai jauniklis sveria 40-80 % prognozuojamo suaugusio šuns svorio: ėdalo duokite apie 3,5 % dabartinio šuns svorio.

  • Kai jauniklis sveria nuo 80 % iki prognozuojamo suaugusio šuns svorio: ėdalo kiekį pamažu sumažinkite iki maždaug 2 % dabartinio šuns svorio.

Puppy_LT_Brochure_BG_Inner_Pages_S.jpg

KITI PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Digestive.png