shutterstock_1506968945_VOM.jpg

VOM PRISTATYMAS

Jūsų patogumui, pristatome bekontaktį, natūralaus norvegiško RAW maisto šunims VOM og Hundemat, pristatymą Vilniuje ir Kaune iki jūsų namų durų. 


BEKONTAKTIS PRODUKTŲ PRISTATYMAS Į NAMUS

KAIP UŽSISAKYTI
  1. Išsirinkite produktus kuriuos norėtumėte užsisakyti čia

  2. Suformuokite užsakymą už 60 eur ir daugiau užsakant dėžėmis

  3. Atsiųskite suformuotą užsakymą per užsakymo formą apačioje arba el. paštu orders@vombaltics.com parašydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir pristatymo adresą.

  4. Sulaukite užsakymo patvirtinimo ir sąskaitos apmokėjimui

  5. Apmokėkite

  6. Gaukite VOM produktus 

Užsisakyti reikia už 60 eur ir daugiau, užsakymai tik dėžėmis. Pristatymo kaina 10 eur.  Jei užsakymą siunčiate per elektroninį paštą nepamirškite parašyti į kurį miestą užsakote.

PRISTATYMAS VILNIUJE

Vilniuje VOM produktus pristatinėsime kiekvieną ketvirtadienį nuo 16:00 iki  20:00  val. Užsakymai priimami iki trečiadienio 15:00 val. ir pristatomi tik po apmokėjimo. Užsakymus atsiųstus vėliau nei trečiadienį 15:00 val., pristatysime tik sekančią savaitę. 

PRISTATYMAS KAUNE

Kaune VOM produktus pristatinėsime kiekvieną pirmadienį nuo 16:00 iki  20:00  val. Užsakymai priimami iki sekmadienio 15:00 val. ir pristatomi tik po apmokėjimo. Užsakymus atsiųstus vėliau nei sekmadienį 15:00 val., pristatysime tik sekančią savaitę. 

UŽSAKYMO FORMA

Dėkojame už Jūsų užsakymą!

KODĖL MES NESIUNČIAME VOM PER PAŠTOMATUS, KURJERIUS AR PAŠTĄ

Norėdami užtikrinti aukščiausius kokybės standartus savo produktų mes nesiunčiame per paštomatus, kurjerius ar paštą. Pagrindinė priežastis - mes negalime kontroliuoti siuntimo sąlygų, tad negalime ir garantuoti, kad dėl mums nepavaldžių aplinkybių produktai pakeliui neatsileis ir pasieks pirkėją atitirpę. Gabenimo metu atitirpę ar atitirpę ir vėl užšaldyti produktai gali ne tik prarasti savo kokybę, bet ir sukelti sveikatos problemas jūsų augintiniui. Dėl to mes savo produktus gabename tik automobiliuose su šaldymo įranga ir sandėliuojame  prie -18 laipsnių šalčio, taip pat užtikriname, kad produktai būtų tinkamai pristatomi ir laikomi visose mūsų partnerių parduotuvėse. 

KAIP IR KUR ĮSIGYTI VOM?

RAW maisto šunims VOM galite užsisakyti tiesiogiai iš mūsų ir atsiimti mūsų atsiėmimo punkte I. Kanto g. 25, Kaune. Prieš atvykstant atsiimti produktų reikia suformuoti ir apmokėti užsakymą. Šiuo metu priimame tik bankinius pavedimus. Dėl užsakymų rašyti el. paštu orders@vombaltics.com

 

VOM produktų taip pat galite įsigyti mūsų partnerių parduotuvėse ar veterinarijos klinikose.

SUSISIEKITE

UAB VOM Baltics

I. Kanto g. 25, LT-44296, Kaunas

orders@vombaltics.com

+370 612 23 572

Dėkojame už Jūsų užklausą!