1. Prekių pristatymas
1.1. VOM Baltics parduotuvės prekyba vykdoma ir prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje. Prekybos teritorija yra nustatyta vienašaliu Pardavėjo sprendimu. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas:
1.1.1. Pristatymas kurjeriais. Prekės perduodamos kurjeriui kiekvieną sekantį antradienį arba kertvirtadienį po Jūsų užsakytų prekių apmokėjimo. Užsakymai pristatomi sekančią darbo dieną , atitinkamai trečiadieniais arba penktadieniais.
1.2. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas mokestis, nurodytas VOM Baltics parduotuvės puslapyje „Pristatymas ir atsiėmimas“ ir taikomas prekių užsakymo pateikimo momentu. Prekių pristatymo mokestis gali būti tiek fiksuotas, tiek priklausantis nuo Pirkėjo užsakytų prekių vertės. Pirkėjui po užsakymo patvirtinimo papildžius pirkinių krepšelį, užsakymo patvirtinimo metu nurodytas pristatymo mokestis nesikeičia.
1.3. Pirkėjas gali atsiimti prekes iš anksto sutartu laiku įmonės gamybinėse patalpose adresu Europos pr. 38, 46369 Kaunas.
1.4. Pardavėjas turi teisę vienašališkai savo nuožiūra nustatyti minimalią pirkinių krepšelio sumą, t. y. minimalią sumą, už kurią Pirkėjas turėtų išsirinkti ir užsisakyti prekių VOM Baltics parduotuvėje, norėdamas jas įsigyti. Minimali pirkinių krepšelio suma nurodoma VOM Baltics parduotuvės skiltyje „Pristatymas ir atsiėmimas“. Į minimalią pirkinių krepšelio sumą nėra įskaitomas prekių pristatymo mokestis.
1.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
1.6. Prekės po siuntos patikrinimo Pirkėjui perduodamos tik tada, kai Pirkėjas pasirašo važtaraštyje, prekių lydraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.
1.7. Tais atvejais, kai prekių priėmimo metu Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamo prekių kiekio arba pateiktos prekės neatitinka jo užsakytų prekių ir tai nėra nurodyta sąskaitoje-faktūroje, važtaraštyje, prekių lydraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, Pirkėjas privalo nedelsiant (prekių pristatymo metu) informuoti apie tai Pardavėją. Kai Pirkėjas nustato, kad pristatytos prekės yra netinkamos kokybės, jis nekokybiškų prekių nepriima ir turi jas grąžinti kurjeriui, o prekių grąžinimo faktą bei priežastį pažymėti sąskaitoje-faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo ar prekių grąžinimo dokumente.