SAUGOJIMAS IR ATŠILDYMAS

Mūsų gaminiai turi būti saugomi užšaldyti, juos atšildyti rekomenduojame šaldytuve. Atšildyto gaminio suvartojimo laikas yra per 2–3 dienas laikant šaldytuve.

„VOM“ gali būti patiekiamas atšildytas, iš dalies atšildytas arba sušaldytas – priklausomai nuo to, kas labiausiai patinka šuniui. Daugeliui šunų patinka šaldytas ėdalas, o karštomis vasaros dienomis jis dar ir atvėsina. Mažų dydžių šunims vienu kartu nereikėtų duoti didelio kiekio šaldyto ėdalo. Jis atšaldo skrandį ir šuo gali atryti.

RUTINA

Būtų naudinga susidėlioti savą „VOM“ šėrimo rutiną. Palikite ėdalą atšilti pernakt, kad ryte jau turėtumėte gatavą. Jei perkate dešras, rekomenduojame prieš jas atšaldant nuimti pakuotę ir palikti gaminį atskirame inde. Taip bus lengviau paskirstyti ėdalą ir išvengsite bereikalingos gaišaties.

Jei perkate mėsos kukulius ar „Easy Pack“, ištraukite gaminį iš šaldiklio ir leiskite jam atšilti atskirame inde.

Visų linijų gaminiai yra ruošiami įvairių dydžių ir įvairiose pakuotėse. Išbandykite, kas patogiausia jums ir jūsų šuniui.

Mėsos kukuliai puikiai tinka mažesnio dydžio šunims arba šunims, kurie „VOM“ ėda kaip ėdalo papildą. Kukulis sveria apie 20 gramų, todėl atšildymas ir dozavimas yra itin paprastas ir greitas.

Dideliems ir vidutinio dydžio šunims itin patogus sprendimas yra „Easy Pack“. Kiekviena pakuotė sveria 240–250 gramų, kartoninis pakelis telpa į daugumą šaldiklių. Kartoninė gaminio pakuotė itin patogi ir šėrimui, ir rūšiavimui.

HIGIENA

„VOM“ ėdalui taikomi tokie patys higienos reikalavimai kaip ir žaliai mėsai. Nepalikite ėdesio ilgam laikui kambario temperatūroje, venkite kontakto su žmonių maistu. Po kontakto kruopščiai nuplaukite rankas, įrankius ir dubenėlius.

DERINIMAS SU KITU ŠUNŲ ĖDALU

Mūsų visavertis šunų ėdalas yra sukurtas ir įvertintas atsižvelgiant į kasdienį šuns maistinių medžiagų poreikį, todėl papildomas šėrimas nėra būtinas. Nors tai nėra būtina, pageidaujant galite derinti jį su kitu ėdalu, maišydami tokiu santykiu, koks labiausiai patinka šuniui.

PERĖJIMAS PRIE VOM

Pradedant šunį šerti „VOM“, rekomenduojame ėdalą duoti atšildytą. Tada jis lengviau ėdamas ir turi daugiau skonio. Kaip ir kitais atvejais keičiant ėdalą, rekomenduojame jį įvesti palaipsniui.

Pradėkite nuo nedidelio kiekio, dedamo kartu su šuniui įprastu ėdalu, ir pamažu jį didinkite, tuo pačiu mažindami senojo ėdalo kiekį. Kai šuo pripras prie „VOM“, galite kaitalioti įvairias jo rūšis be pratinimo.

Jei pratinimo etapu šuniui paleidžia vidurius, šiek tiek sumažinkite kiekį. Vėliau vėl pamažu didinkite kiekį, kad šuo priprastų. Jei viduriai užkietėja, kurį laiką galite ėdalą papildyti nedideliu kiekiu skaidulinio maisto, geriausiai tinka virtos daržovės. Šuo, šeriamas neapdorotu ėdalu, natūraliai tuštinasi mažiau, kiečiau ir beveik be kvapo. Tai nulemia lengvas maistinių medžiagų pasisavinimas ir mažas angliavandenių kiekis.