VOM SERIJOS

shutterstock_1139827202-S.jpg
VOM ACTIVE

ACTIVE yra perkamiausia mūsų aukščiausios kokybės natūralaus maisto šunims serija. Ją sudaro trys skirtingi variantai ir, nepaisant pavadinimo, ji tinka daugumai suaugusių šunų. Ėdalo kiekį nesunkiai priderinsite pagal savo šuns poreikius.

shutterstock_410180044_Edited_2-SS.jpg
VOM TASTE

„TASTE“ gaminamas išimtinai iš vienos gyvulio rūšies mėsos ar vidaus organų. Gaminiai gali būti maišomi pagal skonį ir poreikį.  Šios serijos gaminiai puikiai tinka mitybos paįvairinimui, dermatologinių problemų turintiems šunims  ar alergiškiems šunims.

shutterstock_720943933_Edited-SS.jpg
VOM DIGESTIVE

„DIGESTIVE“ yra vienintelis mūsų gaminys, sudėtyje turintis angliavandenių. Šio maisto sudėtyje daugiausia yra gyvulinės kilmės žaliavų, tokių kaip kaulingos vištienos mėsos ir galvijų skrandžių, tačiau jis praturtinamas runkelių skaidulomis, virtais Basmati ryžiais bei vitaminais ir mineralais.

Puppy_LT_Brochure_BG-SS.jpg
VOM PUPPY

Šunų jaunikliams iš prigimties tinka mėsiška mityba. „PUPPY“ gaminamas iš vištienos mėsos, kaulingos vištienos mėsos su oda, galvijų skrandžių, lašišos, virtų kiaušinių ir galvijų kepenų, maistą papildant vitaminais ir mineralais. Šis mišinys yra puiki sveiko ir ilgo šuns gyvenimo pradžia.