KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

NUO ŽALIAVŲ IKI GALUTINIO PRODUKTO

Gamindami natūralų maistą jūsų šunims mes laikomės tokių pat griežtų kokybės užtikrinimo ir higienos reikalavimų, kaip ir žmonių maisto gamintojai. Itin griežtus reikalavimus taikome ir sau viso gamybos procesu metu – nuo perkamų žaliavų iki galutinio produkto, kai jis pasiekia „VOM“ platintojus.​

 

Žaliavos turi būti pačios aukščiausios kokybės

Mūsų gaunamos žaliavos kruopščiai apdirbamos viso gamybos procesu metu ir nėra apdorojamos terminiu būdu. Todėl labai svarbu gauti aukščiausios kokybės žaliavias. Kokybė užtikrinama glaudžiai bendradarbiaujant su tiekėjais ir taikant mūsų kokybės užtikrinimo sistemą.

 

Dauguma žaliavų mus pasiekia sušaldytos blokais ir vos jas gavę vežame tiesiai į mūsų žaliavų šaldymo kameras. Vištiena ir lašiša pristatoma šviežia tą pačią dieną ir saugoma užšaldyta arba iškart panaudojama gamybai.

 

Gamyba

Naudojame tik geriausią rinkoje esančią gamybos įrangą ir nuolatos į ją investuojame. Tai labai svarbu siekiant užtikrinti aukštą mūsų gaminių kokybę ir patenkinti paklausą. Pagaminti mišiniai iškart transportuojami į įvairias gamybos linijas, kur gaminame dešras, kukulius ir „Easy Pack“ ėdalą.

TINKAMA TVARKA UŽTIKRINA GAMINIŲ SAUGUMĄ

Gaminant ėdalą iš įvairių gyvūnų mėsos gamybos mašinos ir įranga yra kruopščiai ir reguliariai išvalomos. Supakuoti gaminiai nedelsiant užšaldomi iki kelionės pas mūsų produkcijos platintojus.

Mūsų naudojamos receptūros yra kruopščiai apgalvotos ir įvertintos, siekiant patenkinti kasdienį šuns maistinių medžiagų poreikį. ES / EEE valstybėse taikomos Europos naminių gyvūnų augintojų maisto pramonės federacijos (FEDIAF) nustatytos kiekvienos maistinės medžiagos rekomenduojamos vertės.

 

Itin atsižvelgiame į energijos verčių pasiskirstymą tarp riebalų ir baltymų, taip pat, kad ėdalas patenkintų šuns aminorūgščių, riebiųjų rūgščių, mineralų ir vitaminų poreikį.

 

Mūsų gamyklą nuolatos tikrina Maisto ir veterinarijos inspekcija. Reguliariai siunčiame jai mūsų gaminių mėginius cheminės sudėties ir bakterijų analizei. Taip užtikriname, kad mūsų gaminiai atitinka maistingumo ir higienos reikalavimus.

 

Visose gamybos grandyse mūsų produkcijos kokybę užtikrina kvalifikuotas personalas. Siekiant atsekti gaminius, visos gaminių serijos registruojamos ir imami jų mėginiai. VOM natūralus norvegiškas maistas šunims - aukščiausios kokybės garantija. 

shutterstock_1558682006_web.jpg

MŪSŲ PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Digestive.png
560g_Meatballs_Puppy.png