IŠ KO GAMINAMAS VOM?

NORVEGIŠKOS ŽALIAVOS GARANTUOJA AUKŠTĄ KOKYBĘ

VOM natūralus norvegiškas maistas šunims gaminamas išimtinai tik iš norvegiškų žaliavų. Glaudžiai bendradarbiaujame su daugeliu skerdyklų, žaliavas mums tiekia ir mažos privačios, ir didelės žinomų koncernų skerdyklos. Visos skerdyklos, kaip mėsos žmonių maistui tiekėjos, yra licencijuotos ir tikrinamos Maisto ir Veterinarijos inspekcijos.

 

Jautiena, ėriena ir kiauliena

Naudojame paskerdus gyvulį likusius vidaus organus ir nuopjovas, kurių mes, žmonės, nesame linkę naudoti savo maistui. Norvegijoje gerovė pažengė tiek toli, kad maistinių medžiagų gausūs vidaus organai, vos prieš kelis dešimtmečius tiekti ant vakarienės stalo, dabar atitenka šunims. Vidaus organai, tokie kaip kepenys, inkstai ir skrandžiai, yra itin maistingi, gausūs B vitaminų, A vitamino, folatų, seleno, cinko ir geležies. Kartu su mėsos nuopjovomis jie tampa aukščiausios kategorijos šunų ėdalu.

 

Vištiena, antiena ir kalakutiena

Iš paukštienos naudojame tokias žaliavas, kaip mėsos nuopjovos, kaulinga mėsa, kakliukai, sparneliai, skrandukai ir širdelės. Vištiena naudojama kaip pagrindinė mūsų visaverčio šunų ėdalo sudedamoji dalis, nes mėsoje gausu aminorūgščių, atitinkančių šuns poreikius, taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių. Paukštienos mišiniai gaminami iš maltos kaulingos mėsos, todėl juose galima rasti smulkių kremzlių ir kaulų atplaišėlių. Jie pavojaus sveikatai nekelia, o kaip tik papildo ėdalą kalciu ir kitais mineralais.

Kiaušiniai

Kiaušiniai pristatomi nepjaustyti, virti ir be lukšto. Tai vienintelė verdama žaliava. Virimas nuslopina kiaušinio baltyme esančius enzimus, kurie trukdo biotino pasisavinimui. Kiaušiniai yra puikus maisto produktas, turtingas aminorūgščių ir riebalų rūgščių, vitaminų A, B, D, E, K, mineralų ir cholino.

 

Lašiša

Mūsų naudojama lašiša tiekiama iš Norvegijos žuvų fermų. Naudojame tas dalis, kurios lieka išpjausčius filė, tiksliau – vidurinę filę, galvas ir uodegas. Lašišoje gausu polinesočiųjų omega-3 riebalų rūgščių, tokių kaip DHA ir EPA. Lašišoje taip pat daug baltymų, vitamino A, vitamino B12, seleno ir astaksantino. Astaksantinas yra puikus antioksidantas, suteikiantis lašišai subtilią rausvą spalvą.

 

Norvegiškos žaliavos

Gamindami šunų ėdalą griežtai laikomės reikalavimo naudoti tik norvegiškas žaliavas. Norvegijos maisto ir veterinarijos inspekcija taiko aukštus reikalavimus Norvegijoje gaminamai gyvulinės kilmės parašo produkcijai, atsižvelgdama į gyvūnų gerovę, sveikatą ir higieną. Iš sveikų norvegiškų naminių gyvulių gaunama sveika ir švari mėsa, kurioje labai retai aptinkama ligas sukeliančių mikroorganizmų. Griežti reikalavimai ir tinkama kontrolė užtikrina, kad jūsų šuo kasdien gaus saugaus, aukščiausios kokybės natūralaus RAW maisto.

shutterstock_1176204715_web.jpg

MŪSŲ PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Digestive.png
560g_Meatballs_Puppy.png