DSCF3860 copy.jpg

VOM FREEZE DRIED

TIKRAS MAISTAS TIKROMS ATOSTOGOMS

Naujiena! Artėjant vasarai planuojate turistauti, keliauti automobiliu, laivu ar kempingu? Gyventi aktyviai ir šerti savo šunis aukščiausios kokybės RAW maistu dar niekada nebuvo taip paprasta! VOM Freeze Dried gaminamas sauso šaldymo būdu pašalinant vandenį iš jums įprastų VOM Active ir Active su lašiša receptų. Tokiu būdu pagamintam maistui nereikia ypatingų laikymo ar transportavimo sąlygų. Tiesiog užpilkite vandeniu ir patiekite! 
VOM_og_Hundemat_logo-03-03.png
„Freeze Dried“ visavertis ėdalas

Freeze Dried Original yra gaminamas iš vištienos, jautienos, kiaulienos praturtinant maistą jautienos skrandžiais ir kepenimis bei pridėtiniu vitaminų ir mineralų kompleksu. Maistas yra gaminamas sauso šaldymo būdu dėl to jį patogu pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte. Pakuotės idealiai tinka kelionėms, kai šalia nėra šaldytuvo ar šaldiklio. Galima naudoti kaip visavertį ar  papildomą maistą, kaip skaniukus ar maišyti su kitais klasikiniais VOM skoniais.  

„Freeze Dried“ visavertis ėdalas su lašiša

Freeze Dried su lašiša yra gaminamas iš vištienos, jautienos, kiaulienos bei laš praturtinant maistą jautienos skrandžiais ir kepenimis bei pridėtiniu vitaminų ir mineralų kompleksu. Maistas yra gaminamas sauso šaldymo būdu dėl to jį patogu pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte. Pakuotės idealiai tinka kelionėms, kai šalia nėra šaldytuvo ar šaldiklio. Galima naudoti kaip visavertį ar  papildomą maistą, kaip skaniukus ar maišyti su kitais klasikiniais VOM skoniais.  

Rekomenduojama „Freeze Dried“ šėrimo norma

Rekomenduojama dienos šėrimo norma yra 1 % suaugusio šuns svorio. Šėrimo kiekis per dieną gali skirtis priklausomai nuo individualių kiekvieno šuns mitybos poreikių. 

DSCF3759 copy.jpg

KITI PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Puppy.png