VOM DIGESTIVE

PUIKUS PASIRINKIMAS VIRŠKINIMO SISTEMAI

„DIGESTIVE“ yra vienintelis mūsų gaminys, sudėtyje turintis angliavandenių. Šio maisto sudėtyje daugiausia yra gyvulinės kilmės žaliavų, tokių kaip kaulingos vištienos mėsos ir galvijų skrandžių, tačiau jis praturtinamas runkelių skaidulomis, virtais Basmati ryžiais bei vitaminais ir mineralais.
VOM_og_Hundemat_logo-03-03.png
„DIGESTIVE“

„DIGESTIVE“ gali būti naudojamas kaip vienintelis visavertis ėdalas arba derinant su kitų rūšių ėdalu, maišant tokiu santykiu, koks skaniausias jūsų šuniui.

 

„DIGESTIVE“ sudėtyje esančios skaidulos ir krakmolas ypač tinka šunims, kurių virškinimas sulėtėjęs arba dažnai užkietėja viduriai. Mažesnė energinė vertė tinka vyresnio amžiaus, neaktyviems šunims arba kai norima sumažinti šuns svorį.

 

Runkelių skaidulos yra puikus skaidulų šaltinis, išgaunamas iš to, kas lieka perdirbus cukrinius runkelius žmogaus vartojamam cukrui. Runkelių skaidulos yra turtingos maistingųjų skaidulų, kurių šuns organizmas nevirškina, todėl jos suminkština šuns išmatas. Runkelių skaidulos yra suskaidomos storojoje žarnoje ir šitaip palaiko sveiką žarnyno florą nepūsdamos pilvo.

KITI PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Puppy.png