APIE VOM

Nereikia būti didžiausiems, kad gamintume geriausią RAW maistą šunims. Mūsų šunų ėdalas yra natūralus ir gaminamas žmonių, kuriems nuoširdžiai rūpi šunų gerovė ir savijauta.

Magne-Ostby.jpg
Magne Østby
Savininkas ir direktorius

Natūralaus norvegiško maisto šunims „Vom og Hundemat“ nuotykis prasidėjo praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio viduryje. Tuo metu dirbau mėsininku ir kimšau dešras. Vieną dieną su manimi susisiekė senas pažįstamas, kurio šuo labai pasiligojo. Jis netoleravo jokio ėdalo, stokojo apetito ir vis silpo. Nutariau pamėginti padėti šuniui ir sumaišiau žalios mėsos ir žuvies mišinį.

 

Mišinys suveikė stebuklingai ir šuo sulig kiekviena diena stiprėjo. Galiausiai ir visai pasveiko. Taip prasidėjo mūsų nuotykis ir dienos šviesą išvydo „Vom og Hundemat“.

 

Ilgainiui su manimi susisiekė šunų kinkinių sporto atstovai. Kinkinius traukiantys šunys turi atlaikyti labai didelį fizinį krūvį, todėl ėdalui keliami itin aukšti reikalavimai. 2003 metais Robert Sørlie laimėjo ilgiausias, net 1600 km, ir sudėtingiausias šunų kinkinių varžybas pasaulyje, vykusias Iditarode, Aliaskoje. Šunis jis šėrė „VOM“ ėdalu ir tarp šunų mylėtojų netruko pasklisti žodis apie mūsų gaminius.

Tiekiame ėdalą ne tik geriausiems pasaulyje šunų kinkinių sporto atstovams, bet ir šeimos augintiniams, žmonių kompanionams ir tarnybiniams šunims.

 

Mūsų gaminiai ruošiami iš natūralių produktų ir sukurti bendradarbiaujant su Norvegijos Aplinkos ir Biologijos Mokslų Universiteto specialistais.

Naudojame tik tas žaliavas, kurios nuo senų laikų yra pirmasis šunų pasirinkimas: gyvulių vidaus organai, mėsos nuopjovos ir jautienos skrandžiai. Todėl „VOM“ gaminiai yra natūraliai turtingi elementais, kurių šunims reikia iš prigimties.

 

„VOM“ ėdalas tinka daugumai šunų, nepriklausomai nuo veislės, dydžio ar aktyvumo lygio. Siūlome paprastą gaminių asortimentą, kad jums būtų lengva parinkti tinkamą ėdalą savo šuniui. Ėdalas gaminamas iš natūralių norvegiškų žaliavų, tai visada buvo ir bus mūsų prioritetas.

 

Ačiū, kad renkatės ėdalą, kurį pasirinktų ir jūsų šuo.

Iš ko gaminamas VOM?
Kaip užtikrinama kokybė?

MŪSŲ PRODUKTAI

560g_Meatballs_Active.png
560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Digestive.png
560g_Meatballs_Puppy.png