VOM ACTIVE

NATŪRALUS PASIRINKIMAS SPORTUOJANČIAM ŠUNIUI

ACTIVE yra perkamiausia mūsų aukščiausios kokybės natūralaus maisto šunims serija. Ją sudaro trys skirtingi variantai ir, nepaisant pavadinimo, ji tinka daugumai suaugusių šunų. Ėdalo kiekį nesunkiai priderinsite pagal savo šuns poreikius.


VOM_og_Hundemat_logo-03-03.png
„ACTIVE“ visavertis ėdalas

Visi gaminiai yra gaminami iš įvairių gyvulių rūšių maistingųjų žaliavų ir praturtinami vitaminais ir mineralais. „ACTIVE“ patenkina kasdienį šuns maistinių medžiagų poreikį, todėl papildomas šėrimas nėra būtinas.

„ACTIVE“ visavertis ėdalas su lašiša

Jo sudėtis tokia pati, kaip „ACTIVE“ visaverčio maisto, tik yra papildytas lašiša. Lašiša praturtina maistą omega-3 riebalų rūgštimis, kurios yra išsaugomos mūsų kruopštaus gamybos proceso dėka. Šis maistas yra turtingesnis riebalais, nei kiti mūsų visaverčio maisto variantai, nuo jo šuns kailis tampa sveikas ir žvilgantis, o pėdutės tvirtos.

„ACTIVE“ visavertis ėdalas su proteinais

Pagamintas iš kruopščiai atrinktų žaliavų, praturtinančių maistą baltymais, su mažesniu riebalų kiekiu. Visavertis maistas, mėgstamas daugumos šunų, puikiai tinkantis sustiprinti sveikatai, linkusiems svorio priaugti šunims, kurių svorį norima sumažinti, ar treniruojamiems šunims kuriems norima vystyti raumenyną.

KITI PRODUKTAI

560g_Meatballs_Taste_Beef.png
560g_Meatballs_Digestive.png
560g_Meatballs_Puppy.png